.

.

New
CNTD CLS-101 Ограничено Префрлате

CNTD CLS-101 Ограничено Префрлате

DEN 190.00
DEN 206.40

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Прекинувачи
Гаранција:
една година
Број На Модел На:
CLS-101
Тип На Прекинувач:
Микро Прекинувач
сертификација:
CCC
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат