.

.

New
За HUSQVARNA ТЕ 125 (2T) 14-15 ТЕ 125 (4T) 11-13 WR 125 05-13 WRE 125 93-13 CR 250 95-05 Мотоцикл накладките Пред

За HUSQVARNA ТЕ 125 (2T) 14-15 ТЕ 125 (4T) 11-13 WR 125 05-13 WRE 125 93-13 CR 250 95-05 Мотоцикл накладките

DEN 355.00
DEN 408.00

Количина на стоки
Достапно


Опис : -
* Полу-метални соединенија работи и во сите услови.
* Има висока отпорност на топлина и други елементи.
* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.
* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.
Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.
Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена/наплата на гаранција.
Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!
За :
HUSABERG ТЕ 125 2 T 2012-2014 FE 250 (4 T) 2013-2014 ТЕ 250 (2 T) 2011-2014 ТЕ 300 (2 T) 2011-2014 FE 350 (4 T) 2013-2014 FE 390 (Нови 70°Мотор) 2010-2012 година FE 450 E 2006-2008 FE 450 (Нови 70°Мотор) 2008-2014 FX 450 2010-2012 ГОДИНА FE 501 (4 T) 2013-2014 FE 550 E 2006-2008 FE 570 2009-2012 FE 650 E 2006-2008
HUSQVARNA CR 125 1995-2013 СМ 125 1998-2000 ГОДИНА СМ 125 S 2002-2013 SMR 125 (4 T) 2011-2013 SMS 4-125cc (4 T) 2011 TC 125 (2 T) 2014-2015 ТЕ 125 (2 T) 2014-2015 ТЕ 125 (4 T) 2011-2013 WR 125 2005-2013 WRE 125 1993-2013 CR 250 1995-2005 ВАЛУТНА 250 (4 T) 2014-2015 FE 250 (4 T) 2014-2015 ТЦ 250 (4 T) 2002-2013 ТЦ 250 (2 T) 2014-2015 ТЕ 250 (2 T) 2014-2015 ТЕ 250 (4 T) 2002-2013 ТЕ 250 Meo Реплика (4 T) 2011 ТЕ 250 R (4 T) 2013 WR 250 (2 T) 1995-2013 ТЕ 300 (2 T) 2014-2015 WR 300 (2 T) 2009-2012 ТЕ 310 (4 T) 2009-2013 ТЕ 310 R (4 T) 2013 ВО СТРАНСКА ВАЛУТА 350 (4 T) 2014-2015 FE 350 (4 T) 2014-2015 ТЕ 350 1995-1997 WR 360 1995-2002 ТЕ 400 2002 ТЕ 410 1995-2000/2006 ТЕ 410 E 2000 ТЦ 449 (4 T) 2011-2013 ТЕ 449 (4 T) 2011-2013 ВАЛУТНА 450 (4 T) 2014-2015 FE 450 (4 T) 2014-2015 ТЦ 450 2003-2010 ТЕ 450 2003-2010 FE 501 (4 T) 2014-2015 ТЦ 510 2004-2009 ТЕ 510 2004-2010 ТЕ 511 (4 T) 2011-2013 ТЦ 570 2002-2003 ГОДИНА TE 570 2001-2004 ТЦ 610 2000 ТЦ 610 E 1995-1999 ТЕ 610

Карактеристики на стоката

боја:
Пред 2 пара, Пред 1 пар, GYF Пред 2 пара, GFY Пред 1 пар
Објектот Должина:
9.4cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
3.73cm
Име На Модел:
За EBC FA181
Објектот Висина:
0.75cm
Објектот Тежина:
0.25kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
GFYSHIP
Материјал Тип:
висок квалитет на Метал & Месинг Легури
Објектот Дијаметар:
9.4cm
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Позиција:
ПРЕД
ОЕМ Кодот:
GFY - FA181
Име На Модел:
Мотоцикл накладките комплет
Количина:
2 пара
Дали трговија на големо:
Да , ве Молиме контактирајте ме ако е потребно
Една Апликација:
За HUSQVARNA ТЕ 125 (2T) TE 125 (4T) WR 125
Една Година:
2005-2015
Апликацијата две:
WRE 125 CR 250
Година Втора:
1993-2013
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат