.

.

New
2017 Нов Ултра Неонски Светла LED Светло Анимиран Led Отворите Welcome Знак со бесење синџир

2017 Нов Ултра Неонски Светла LED Светло Анимиран Led Отворите Welcome Знак со бесење синџир

DEN 1577.28

Количина на стоки
Достапно


Примена : Можете да го користите за бизнис известување,на пример продавница прозорци ,продавница вратата итн..
100% сосема нов Оперативен Напон : прилагодено на напон според треба(од 110 V да 230 V) До 100.000 часови на работа мала тежина и лесно да се одложи Безбедно да се допре и да работат Посветла од неонски знаци Големина : 10 X19 инчи(25*48 CM) Ниска енергија трошоци (3-8 вати енергија потрошувачка), За внатрешна или полу-отворено употреба.
1pcs LED Добредојдовте Отвори Знак 1pcs Виси Синџир

Карактеристики на стоката

Обликот:
Плоштад
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
led отворите welcome знак
Бренд Име:
CHENXI
Материјал:
Пластични
боја:
Како на сликата ви покаже
Пакување:
боја кутија
Големина на:
110V или 220V
Употреба:
Рекламирање
is_customized:
Yes
Wattage:
3W
Предмет Тип:
Рекламирање Светлина
Извор На Енергија:
Corded
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат