.

.

New
032318 нова жешка човек мали платно торба

032318 нова жешка човек мали платно торба

DEN 547.20

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Обликот:
Размавта
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обвивка Материјал:
Платно
Пол:
Мажи
Декорација:
Никој
Главен Материјал:
Платно
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Стил:
Повик
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Повод:
Разноврсна
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат