.

.

New
Шарени магија пеперутка и цвеќиња прекрасна мода перници случаи Перница Покрива троседот стол продавница office home куќа декорација подарок

Шарени магија пеперутка и цвеќиња прекрасна мода перници случаи Перница Покрива троседот стол продавница office

DEN 287.04

Количина на стоки
Достапно


Опис : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Памук, Лен и Полиестер Големина : прибл. 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме овозможи 1-2cm отстапување) Затворање : Скриен Патент Пакет се вклучуваат : 1 парче на перница капак( перница внатрешна не е вклучена, не пополнување ) Напомена : 1. Тоа е само една страна се печатат, боја на задната страна е беж, не чиста бела. 2. Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика, можете да побарате за некоја фотографија пред цел. 3. Ве молиме проверете ги реден број внимателно пред цел. Грижа инструкции : Машина за миење, топло 40°C. не кајгана. Не собори сува. Пегла на обратна, средна температура. Не dryclean. НАПОМЕНА : за боја,слики од материјал вистински бои се беж,ако ви се допаѓа бела молам контактирајте ме,имаме друг материјал на супер меки кадифени, тоа е бела; ве Молиме посетете ја нашата продавница за повеќе модни перница покрива. Ви благодариме.
Превозот : 1.Ние ќе брод надвор вашата нарачка со 3 работни денови afetr aliexpress потврди нарачката. 2.Ние обезбедуваме Кина пост воздухопловната mail,e-pack,Aliexprss и други комерцијални express до сите краишта на светот. Во опсегот на бесплатен превозот, Ние ќе го избере различни изразат според различни земји, за да се обезбеди на купувачот добиваат нивните предмети во најкусо време. 3.Ако цел околу 30pcs целосно, ние ќе користи побрзо комерцијални изразат како што се ПРОЗОРЦИ,ПАТАРИНА,DHL,EMS и сл., 4.Нашата цена не го вклучуваат данокот,ДДВ или други давачки,да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе го прогласи објектот како "подарок" на ниска вредност. Answer : ___________________________ Note : 1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. 2.Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење. 3.Перница капак ( перница вметнете не се вклучени,без пополнување) Ако треба пополнување,ве молиме вид контакт продажбата на услугата.

Карактеристики на стоката

Големина:
450mm*450mm
Употреба:
Стол,Автомобил,Седиште,Украсни
Материјал:
Полиестер / Памук
Стил:
Обична
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
DG1832504
Шема:
Печатени
Бренд Име:
градови куче
Обликот:
Плоштад
Шаблон Тип:
Сценско
is_customized:
Yes
Употреба:
подарок
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат