.

.

New
500pcs наочари завртка само се намали завртка за наочари поправка завртка наочари прислушување завртки додатоци од Dhoptical

500pcs наочари завртка само се намали завртка за наочари поправка завртка наочари прислушување завртки додатоци

DEN 470.40

Количина на стоки
Достапно


1.Материјал : Нерѓосувачки челик
2. Боја : Сребрена
3.Пакет : 1000 парче по торба
4.Големина : 2.0*1.4*5.6 2.0*1.4*7.0
5.Добар квалитет и брза испорака

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Синџири & Lanyards
Материјал:
Акрилик
Објектот Должина:
2.0*1.4*5.6
Бренд Име:
dhoptical
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Животните
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат