.

.

New
Loverkiss Двоен Мотор 10 Брзина на Вибрации Зајакот Вибратор G место Клиторисот Vibrators Еротски Играчки Женски Мастурбацијата Секс Производи

Loverkiss Двоен Мотор 10 Брзина на Вибрации Зајакот Вибратор G место Клиторисот Vibrators Еротски Играчки Женски

DEN 501.00
DEN 575.52

Количина на стоки
Достапно


Спецификација :
1 Меки Силиконски
2 Двојна моторни вибрира ,10 брзина vibrationg
3 G на самото место massager и клиторисот stimulator
4 Моќност : 2 AAA батерија (не се вклучуваат)
5 Пакет вклучуваат : 1pc зајакот вибратор
Загарантирана Приватност
Вашата приватност е од суштинско значење за нас и со нашите дискретна пакување што може да се продавница во доверба. Со сосема обична амбалажа, само лице добивање возбудени од страна на вашиот испорака е Доколку сакате повеќе секс производи ,вие може да одиме во нашиот продавница,ако сакате некои објектот ќе се чувствуваат цена е премногу високо ,може да не контактирате ,јас ќе ви даде повеќе попуст.

Карактеристики на стоката

боја:
Тип Пурпурна, Тип Б се Зголеми Розова, Тип Б Виолетова, Тип C Зголеми розова боја, Тип на Розата Розова, Тип C Виолетова
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Бренд Име:
Loverkiss
Материјал:
Силикони
Тип:
G-Точката
Број На Модел На:
beierxing
Големина:
1pc g-spot vibrator
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип На Објект:
Vibrators
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат