.

.

New
HSS4-52 Титаниум Чекор Вежба Малку,High Speed Челик Чекор Вежба За Метал и Вежби За Тешко Материјали ,Вкупно 12 Чекор Големини

HSS4-52 Титаниум Чекор Вежба Малку,High Speed Челик Чекор Вежба За Метал и Вежби За Тешко Материјали ,Вкупно

DEN 1531.00
DEN 1682.40

Количина на стоки
Достапно


Функција :
Производ карактеристики
HIGH SPEED ЧЕЛИК : high speed челик со титаниум слој за докажана способност и издржливост во дупчење дупки во пластика, алуминиум, бакар, од не ' рѓосувачки челик .
135° СПЛИТ ТОЧКА СОВЕТ : ја зголемува сечење брзина со авто-центрирање и го спречува одење во текот на работното време
Единствена скалите структура, вежба за да се отвори голем број на големината на отворот големина, чекор вежба вежба пристигна на кутија.
во споредба со обичните пресврт вежба. Тресење мали, не треба да се користи централната удар исто така, може да отворите некоја убава отворот за излез. Користете алатки : пиштол вежба, клупа вежба
ДВЕ-FLUTE ДИЗАЈН : не се расчисти чипови побрзо и им овозможува на честички да избега лесно
Descripution :
HSS4-52 Титаниум Чекор Вежба Малку, High Speed Челик, од Вкупно 12 Чекор Големини
Спирала ритам зачекори вежба
Спецификации : 4-52mm
Материјал : High speed челик
Пакување : во согласност со барањата на клиентот
Површински третман : Титаниум
Сечење материјал : тенок железо плоча, алуминиум, изолација одбор, ПВЦ одбор дрво дебелина од 4mm. Со една вежба да играат разни дупки.
Скала вежба Карактеристики :
1 уникатен скалите структура на вежба за да се отвори голем број на големината на отворот големина, чекор вежба вежба пристигна на кутија.
2 не користите центар удар, во споредба со обичните пресврт вежба не е лесно да се скрши. Сајт изградба, скалилата вежба различни спецификации се применуваат.
3 deburring, chamfering, овална дупка проширување, пресврт вежба не може да се заврши функција станува можно.
4 во споредба со обичните пресврт вежба. Тресење мали, не треба да се користи централната удар исто така, може да отворите некоја убава отворот за излез. Користете алатки : пиштол вежба, клупа вежба.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
Adribitool
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
4-52mm
Материјал:
High Speed Челик
Тип:
Основни Вежба Малку
Употреба:
Метал Дупчење
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат