.

.

New
(5piece) Нов SX1231 SX1231I SX1231IMLTRT QFN-24 Чипсет

(5piece) Нов SX1231 SX1231I SX1231IMLTRT QFN-24 Чипсет

DEN 407.52

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
SX1231IMLTRT
Бренд Име:
SUHMS
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Пакет:
QFN-24
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат