.

.

New
Ablibi Нови 2018 Поларизирани очила за сонце Дрво Нијанси за Мажи Женска Дизајнер Очила Дрвени Бамбус очила за сонце во Дрво Кутија

Ablibi Нови 2018 Поларизирани очила за сонце Дрво Нијанси за Мажи Женска Дизајнер Очила Дрвени Бамбус очила

DEN 1152.00
DEN 1919.52

Количина на стоки
Достапно

1.Рачно изработени БАМБУС РАМКА очила за сонце - Бидејќи тие се направени од 100% Природни Орев Дрво , секој пар е единствен со woodgrain. 2.Ултра Лесна : спортови на Вода не одговара за овие очила за сонце. Овие лесни бамбус рамки, не само што изгледаат и се чувствуваат одлично, но тие се плови, премногу! Нема потреба да се нурне overboard да го спасите вашиот очила за сонце. 3.Природно Дрво жито - совршен уникатен подарок!Направена од одржлив бамбус и кој специјално дизајниран гравури на секоја рака, овие очила за сонце се карактеристични уметнички дела можете да ги носат. 4.Конструиран да трае цел живот, и се наменети да се носат секој ден. Овие рамки се ПРИРОДЕН ДРВЕН МАТЕРИЈАЛ и може да се донесе на вашата локална optician треба да се бара рецепт леќи. 5.100% UV400 око за заштита ефикасно филтер & блок glares;Дизајнирани за возење & активности на отворено;High-definition леќа ти дава природен & јасна визија;Трајни & Shatterproof

Карактеристики на стоката

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Леќа Ширина:
50mm
Број На Модел На:
W18320
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
45mm
Рамка Материјал:
Дрвени
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана,UV400
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Стил:
штит
Бренд Име:
ablibi
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат