.

.

New
200 БЛАГОСЛОВ 2 Дијамант Двојно Виножито Bowknot Коса Поклон Клип Еднорог Детелина Овошје

200 БЛАГОСЛОВ 2 Дијамант Двојно Виножито Bowknot Коса Поклон Клип Еднорог Детелина Овошје

DEN 2644.00
DEN 3110.40

Количина на стоки
Достапно


~~~~ОПИС~~~~
Вие сте наддавање за поставување на 200 Компјутери 2" Виножито Двојно Bowknot убава коса лакови .
Се направени од 7/8" grosgrain панделки(сите краеви се затворени за да се спречи од протриване).
Мерка за 2" долго. Тие се прикачени на наредени еден prong алигатор клип.
Можете да изберете Број 1 до Број 50 покаже како на сликата.
Ве молиме дозволете ми да се знае вашиот избор на No. од оваа листа страница само при донесувањето на плаќање или во одделни е-пошта.
Според нашето искуство, недостаток на било кој дел на избор на информации може да предизвика многу денови' одложување на производство и испорака на лакови.
Сите објекти од пушите, пет-бесплатна работилница.
Ве молиме имајте предвид дека бои може да се разликува малку од фотографијата.
Trustful Бренд - Прекрасна Бренд

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
благослов
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Viscose,Микрофибер
Тип:
Косата Панделки
Шаблон Тип:
Флорални
Пол:
Девојки
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат