.

.

New
Шок Апсорпција Покрие Мека TPU Анти Нула Карбонски Влакна Дизајн Назад Случај за LG Г-7

Шок Апсорпција Покрие Мека TPU Анти Нула Карбонски Влакна Дизајн Назад Случај за LG Г-7

DEN 235.20

Количина на стоки
Достапно


Shockproof Анти-пропадна TPU Гел за Кожата мека Случај Покритие За LG Г-7
боја : јасно црна
Опис 10 0% Сосема Нов Производ, Трајни Производ Лесно да го вметнете и отстранете го вашиот Мобилен Телефон Достапни дупки за тастатурата, слушалки, полнач plug Одлична заштита Вашиот Мобилен Телефон (Заштита од dings, капки, гребење) Направени од Термопластични Полиуретан пакет :
1*tpu случај
Нашето време на испорака е 1-3 дена по Исплата Потврди. Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид
А) Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во помала вредност
Б) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
В) Бесплатен превозот преку Кина пост Воздух mail & Хонг Конг пост Воздух mail
Г) Бесплатен превозот за wholesales цел преку UPS ЕМС & DHL .50% попуст за заедничката цел .
Кина Пост или Хонгконг Пост Превозот Брзина на Испорака Time Destination
Околу 12 – 22 Работни дена Австралија,Велика Британија,сад,Канада
Околу 15 – 25 Работни дена Европа, Јужна Америка, Средниот Исток, Азија
Околу 28 – 56 Работни дена Италија и Бразил (бидејќи на строги обичај инспекција)
30 дена гаранција !
Имаме направено квалитет гарантиран од страна на професионални П. В. тим пред превозот !
Ако имате на следните прашања, ве молиме контактирајте со нас.
*Било DOA или неисправни(не поради злоупотреба), ве молиме контактирајте со нас во 7days.
*Секоја оштетени или исчезнати, ве молиме да се задржи оригиналната состојба и да се соберат на слика докази, тогаш контактирајте со нас ПОБРЗО
*Вештачки штета не се вклучени.
Дополнително, за наплата или размена, на превозот надомест ќе биде исплатен од вас.

Карактеристики на стоката

Материјал:
TPU
дизајн:
Бизнис,Транспарентен,Обичен
Бренд Име:
kumonkey
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
LG
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
shockproof мека случај
Компатибилен:
LG Г-7
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат