.

.

New
НУЛА ВЕЛОСИПЕД Лето Зелена Кратко Sleeve Планински Велосипед Дрес и Шорцеви за Мажи Велосипедизам облека Поставува Брз сува Ropa Ciclismo

НУЛА ВЕЛОСИПЕД Лето Зелена Кратко Sleeve Планински Велосипед Дрес и Шорцеви за Мажи Велосипедизам облека Поставува

DEN 1198.00
DEN 2303.04

Количина на стоки
Достапно


Опис :
Карактеристики :
1. Материјал : Џерси 100% Полиестер, Панталони : 80% Polyamide & 20% Lycra & 4 D Перница Поместена Шорцеви Хулахопки
2. Дише PN Решетката Ткаенина дизајн на дрес со добра функција за одржување на сушење и ладење
3. 3 Џеб на задната страна на џерси, погодност за вршење на вашите лични работи кога велосипедизам
4. Поместена : 4 D Перница Поместена Шорцеви Хулахопки.
5. Coolmax Lycra ткаенина оптимизира се вклопуваат со неговите maxmized водат
6. Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа, брз-сува функција и да се чувствувате поудобно.
Пакет се вклучени :
1 x велосипедизам џерси сет
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Карактеристики на стоката

Големина:
XXL, XL, L, M
Sleeve Големина:
Кратко Sleeve
Сезоната:
Лето
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
is_customized:
Yes
Бренд Име:
zerobike
Тип:
Џерси Поставува
Патент Должина:
Целосна
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Материјал:
Полиестер и Lycra
Дресови Материјал:
100% Полиестер
Број На Модел На:
ZROBM0072
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат