.

.

New
Професионални фантазија дрво ѕид божиќ студио потекло,fondos fotografia navidad,Винил новороденче фото позадина божиќ

Професионални фантазија дрво ѕид божиќ студио потекло,fondos fotografia navidad,Винил новороденче фото позадина

DEN 547.00
DEN 576.00

Количина на стоки
Достапно

Тоа е можно за нас да се КОМБИНИРААТ ПРЕВОЗОТ
5,Различни редовни големини како 5х5, 5x7, 8x8, 8 X12, 7x10, 8x10, 10x12, 10x10, 8x15 и 10x20ft е можно за нас според нашиот каталог. Компјутерот печатен позадина карактеристики : 1. Само да ни оставите порака на големина што ви треба .Повеќе издржливи,помалку тежина,полесно чистење,погодно за отворено настани.Мат финиш за да се намали одраз и Враќање Политики : ви Благодариме за купувањето и жал ми е за проблеми што го имавме! Тука се и правилата за враќање &замена на вашата набавка : ве Молиме контактирајте со нас за 14 дена и се врати во 14 дена по добивање на itemo,инаку, не би наплата на вашата исплата и да се обезбеди замена; Сите објект се врати треба да бидат во оригинал пакет и ги вклучува сите додатоци.Ќе е подобро топлина тоа со железна на ЗАДНИОТ дел на објектот, тогаш тоа ќе биде мазна повторно. Ние може да се најдат и испрати
слични на оние за вашиот брз поглед, додека само ги споделите со нас на тема/стил ви се допаѓа.
Answer : ___________________________ Note :
1. 7ft x 10ft (200cm X300cm) 8ft x 12ft (250cm X360cm) 10ft x 15ft (300cm X450cm) 10ft x 20ft (300cm X600cm) Овие големини дојде во 2-4 парчиња, треба да се закачите на нив со двојно двострано лента. Пакување : Виткање. Што може да се чистат со влажна крпа.Roll up цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена, тоа ќе биде во ред.На секое прашање ,само оставете порака и ние ќе се обидеме потрудиме да помогне во секое време .На тој начин, ќе се обезбеди разумна цена, со висок квалитет, најдобра услуга, брз време на испорака за вас. Кога тоа е валкано , тоа не може да се мијат.) 2) Не е Лесна Големина (дојде во 2-4 парчиња,се чини помеѓу позадина) 8ft x 8ft (250cm X250cm)-без подот за лице да застане на.Но треба да плаќаат за превозот на предавањето на објектот; Топло Тоа : Точка боја може да имаат боја разлика од екранот прикажана, се должи на следење и снимање слика, ве молиме да се разбере. Големина на : (големина може да се прилагоди) Не Цвест и не род џеб.Совршена уметност за студио, настани или насловна фотографија и декорација.Не било лоша миризба.И оваа позадина не е водоотпорен, не ја користат водата за чистење, ако тоа е валкано, можете да користете сува крпа или со четка за да се избрише тоа.Добредојдовте на FOTOKEEN ФОТОГРАФИЈА Продавница ,постојат многу различни стилови на фотографска опрема за продажба!!!!!!!!!
Професионални фантазија дрво ѕид божиќ студио потекло,fondos fotografia navidad,Винил новороденче фото позадина божиќ
Опис : Материјал : Дигитални текстил(хемиски влакна, може да биде укината). Следново е начин да го отстраните брчките. Најпопуларните големини, треба да се користи за : 1) Лесна Големина (дојде во едно парче,без споеви) 4ft x 4ft (125cm X125cm) 5ft x 5ft (150cm X150cm) 5ft x 7ft (150cm X220cm) 5ft x 10ft (150cm X300cm) (Забелешка : 4 X4ft и 5 X5ft големина секогаш има "Нема Кат дел,можете да изберете за појавување на подови во иста големина од нашата продавница. Таму ќе имаат споеви помеѓу backdrops, но најважно е дека цвест нема да се меша со фотографии, можете да користите блиц светлина или изберете потемна и шарени капки која ќе биде подобро. Големина : Сите backdrops се печатени во ширина x висина формат. Имаме над десет илјади различни backdrops за вашиот референца. Објектот е укината да брод од надвор, па тоа е лесно да се има брчки. Сите овие димензии се погодни за Новороденче Фотографија и Мали Деца или домашни Миленичиња Фотографија. 10ft x 10ft (300cm X300cm)-без подот за лице да застане на.И ние ќе рефундирање на сите вашата исплата откако ќе ги примите објект и се врати. Род pocekt е possbile за нас додека се справи со екстра такса е потребно. Овој поголема големина е погодна за Свадба Фаза,Одмор и забава Фотографија,Возрасни,Мајчинство и Семејство Фотографија и така натаму.

Карактеристики на стоката

Големина (мм):
W 125cm х Х 100cm, W 150cm x H 100cm, W 200cm x H 150см, W 300cm x H 200cm, W 300cm x H 250cm
Бренд Име:
FOTOKEEN
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
XT6166
Тип:
Компјутер Печатени
Стил:
божиќ позадина
Материјал:
Винил
is_customized:
Yes
Големина:
Може да се прилагоди
Тип:
Божиќ Подарок
може да биде за:
свадба,новороденче,бебе,децата,божиќ ект
Стил:
божиќ позадина,кат позадина
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат