.

.

New
AC DC МОЌНОСТ ЏЕК ПОДИГНАТ КАБЕЛ За DELL INSPIRON 15Z 1570 17R N7010 DD0UM9TH102

AC DC МОЌНОСТ ЏЕК ПОДИГНАТ КАБЕЛ За DELL INSPIRON 15Z 1570 17R N7010 DD0UM9TH102

DEN 279.00
DEN 429.60

Количина на стоки
Достапно

AC DC МОЌНОСТ ЏЕК ПОДИГНАТ КАБЕЛ За DELL INSPIRON 15 Z 1570 17 R N7010 DD0 UM9 TH102
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
Вистински оригинални Лаптоп DC Моќност Џек Конектор. Состојба : Нова. Секој објект ќе бидат проверени и во добра состојба пред превозот!
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Вистински оригинални Лаптоп DC Моќност Џек Конектор.
Како да се правилно се идентификуваат Лаптоп DC Моќност Џек Конектор ви треба :
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме погледнете на сликите за повеќе детали. Објектот што е прикажано во оваа слика е точно што ќе се примени. Компатибилност Прашање е купувачот одговорност.
. Затоа, за појавување на дел број е многу важно!
Компатибилен Модел :
1 x AC DC МОЌНОСТ ЏЕК ПОДИГНАТ КАБЕЛ За DELL INSPIRON 15 Z 1570 17 R N7010 DD0 UM9 TH102

Карактеристики на стоката

Должина на кабел:
како фото шоу
Бренд Име:
DBJBA
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Број На Модел На:
LCD LVDS LED Видео КАБЕЛ
Производи Статус:
Акции
Пакет:
Yes
Тестирани:
100% тестирано
Примена:
Процесор
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат