.

.

New
NICEFACE 1 компјутер Водоотпорен Кармин долготрајните Мат Течен Кармин Усна Сјај За Усни Козметика, Шминка 26 Боја на Шминка Алатки

NICEFACE 1 компјутер Водоотпорен Кармин долготрајните Мат Течен Кармин Усна Сјај За Усни Козметика, Шминка

DEN 76.80

Количина на стоки
Достапно


NICEFACE 1 buc Водоотпорен Кармин долготрајните Мат Течен Кармин Усна Сјај За Усни Козметика, Шминка 26 Боја на Шминка Алатки
'

Карактеристики на стоката

Корист:
Крем
НЕТО-WT.:
4g
Големина:
Full Size
Број На Модел На:
OTH0275
Количина:
1pc 26 бои
Состојка:
Пигмент Восок Витамин Е
Земја/Регион на Производство:
Кина
сертификација:
GZZZ
Сертификат Број:
20170137
Тип:
Кармин
Тип:
Кармин
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.035kg (0.08lb.)
Пакет Големина:
10cm x 2cm x 6cm (3.94in x 0.79in x 2.36in)
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат