.

.

New
2 парчиња/многу Нови LCD FPC Екран Приклучок За Sony Xperia Z3+ Z3 Плус Z4 E6553 E6533 E5663 на флекс

2 парчиња/многу Нови LCD FPC Екран Приклучок За Sony Xperia Z3+ Z3 Плус Z4 E6553 E6533 E5663 на флекс

DEN 186.00
DEN 216.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Бренд Име:
IPARTSFIXFIX
дизајн:
Бар
Број На Модел На:
За Sony Xperia Z3+ Z3 Плус Z4 E6553 E6533 E5663
Компатибилен Бренд:
Sony Ericsson
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат