.

.

New
Автомобил Копче Синџир Фудбалски Терен Авто Метал Мотоцикл Мажите Keyring за Рено Јамаха Ауди Abarth Mazda Lada Peugeot Фиат Keychain

Автомобил Копче Синџир Фудбалски Терен Авто Метал Мотоцикл Мажите Keyring за Рено Јамаха Ауди Abarth Mazda

DEN 108.00
DEN 127.68

Количина на стоки
Достапно


Автомобил Копче Синџир Фудбалски Терен Авто Метал Мотоцикл Мажите Keyring за "Рено" Јамаха Ауди Abarth Mazda Lada Peugeot Фиат Keychain
Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите фотографии се вистински фотографии. 2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. 3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет. 4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. 5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. 6. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Клучните Прстени
Специјални Функции:
клучни синџир
Материјал Тип:
Легура
Бренд Име:
QYJSD
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат