.

.

New
10pcs Шминка Четки Поставите Сенки Четка Меша Веѓа Сочинуваат Четки Синтетички Влакна Убавина Козметика Колекции

10pcs Шминка Четки Поставите Сенки Четка Меша Веѓа Сочинуваат Четки Синтетички Влакна Убавина Козметика Колекции

DEN 229.00
DEN 314.40

Количина на стоки
Достапно


4pcs Шминка Четки Поставите Сенки Четка Меша Веѓа Сочинуваат Четки Синтетички Влакна Убавина Козметика Колекции
Карактеристики :
Предмет Тип : Шминка Четка
Четка Материјал : Синтетички Влакна
Се Користи Со : Concealer
Големина : Полна големина
Количина : 10pcs
Рачка Материјал : пластика
Опис :
Не-исчезнува четки и косата анти-испуштање, кои претставуваат високо квалитетни четки
Со популарната мека навивам торба, предмети може да се стави во повеќето организирани и елегантен начин
Не штети на вашата кожа,трајни и пренослив

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
MAANGE
Четка Материјал:
Најлон
Се Користи Со:
Се Поставува & Колекции
Број На Модел На:
Шминка Четка
Големина:
as shown
Количина:
1set
Рачка Материјал:
Пластични
Материјал:
Синтетичка Коса
Тип На Објект:
Шминка Четка
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат