.

.

New
5pcs 5 Глави Сина Gerbera Daisy Сончоглед Вештачка Свила Свадба Цвет Дома Декоративни Цвет Настан Бесплатен Превозот

5pcs 5 Глави Сина Gerbera Daisy Сончоглед Вештачка Свила Свадба Цвет Дома Декоративни Цвет Настан Бесплатен

DEN 1020.00
DEN 1200.00

Количина на стоки
Достапно


Цвет Име : Gerbera · Цвет Вкупна Должина : 70cm · Цвет Големина : 7-12cm · Цвет Материјал : Ткаенина · Цвет количина : 5 Произлегува · во Цената Не Inculding Вазна · Пакување : Кутија за Пакување · Превозот : Aliexpress Стандард за Испорака

Карактеристики на стоката

Големина:
Total 70cm
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Број На Модел На:
AF-R475
Материјал:
Свила
Бренд Име:
ИНДИГО
Тип:
Gerbera
Стил:
Цвет
Материјал:
свила цвеќиња
вкупна должина:
70cm
1 матични :
5 Цвеќиња,8pcs Остава
цвет дијаметар:
7-10 cm
Вид:
Екранот Цвет
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат