.

.

New
Најлон Мали Животни Куче Harnesses Чекор во Мека Мрежа Поместена Мали Животни Кучиња Кутре Подигнат Поводник Поставите Безбедност За Одење

Најлон Мали Животни Куче Harnesses Чекор во Мека Мрежа Поместена Мали Животни Кучиња Кутре Подигнат Поводник

DEN 669.00
DEN 805.92

Количина на стоки
Достапно

Најлон Мали Животни Куче Harnesses Чекор во Мека Мрежа Поместена Мали Животни Кучиња Кутре Подигнат Поводник Поставите Безбедност За Одење

Карактеристики на стоката

Материјал:
Најлон
Бренд Име:
flowerherd
Број На Модел На:
Најлон Мали Животни Куче
Големина:
Јаже ширина од 2,5 см, јаже должина 160cm, биста на 57-86cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат