.

.

New
Бесплатен превозот NH82801FBM SL89K DW82801FBM SLJGN

Бесплатен превозот NH82801FBM SL89K DW82801FBM SLJGN

DEN 528.96

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Теорија:
Напон Реле
Заштита На Функција:
Запечатени
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Број На Модел На:
IC
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Напон:
5V
Извор На Енергија:
DC
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат