.

.

New
Witblue Нов Екран на Допир Панел digitizer за 8 Prestigio Muze PMT3708 3G pmt 3708 PMT3708D PMT3708C Стакло Замена на Сензор

Witblue Нов Екран на Допир Панел digitizer за 8 Prestigio Muze PMT3708 3G pmt 3708 PMT3708D PMT3708C Стакло

DEN 456.00

Количина на стоки
Достапно


Како екранот на допир може да има различни екран на допир панел верзија за истата таблета модел.
Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.
Пакет : 1 PCs/многу екран на допир
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа/слика на еден, нов екран панел може да имаат и други логото на тоа или не, ние испрати по случаен избор. но, оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што е споменато. ако не можете да ги прифатат овие, ве молиме да не купи.

Карактеристики на стоката

боја:
Црна
Број На Модел На:
За Prestigio Muze 3708 3G PMT3708_3G_D екран осетлив на допир
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
witblue
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат