.

.

New
AREALNA 2018 жени на летните топли шорцеви Тенок збор широк нога панталоните Костум Шорцеви Секојдневен Висока Половината Шорцеви pantalones краток feminino

AREALNA 2018 жени на летните топли шорцеви Тенок збор широк нога панталоните Костум Шорцеви Секојдневен Висока

DEN 384.00
DEN 492.00

Количина на стоки
Достапно


Добредојдовте на нашата продавница
Врвен квалитет !!! Најдобра Услуга !!! Ниска цена!!!
Ако имате било какви проблеми со превозот! Ве молиме контактирајте со нас!
Ако сакате да се купи повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас! Ние може да ви понуди попуст!
Answer : ___________________________ Note :
Драг пријател,Можете да проверите подолу големината на табелата за да го изберат правото големина за вас!
Ако не сте сигурни големината, ве молиме контактирајте не и кажете ни ја вашата висина, тежина-биста,
ние ќе ви препорача на правото големина за вас, ви Благодариме!
Пред Да Купи 1. Сите на фотографијата е вистинска слика,различни монитор има некои разлика на Бојата 2. Сите На Кина големини вид на мали во споредба со САД/ЕУ големини 3. Продавница големина на екранот се сите Азија големина.Не го одберете директно во зависност од вашите навики 4.ве молиме бидете сигурни дека можете да се обезбеди уредна достава на адреса, Поштенски Код и телефонски Превозот 1. Ние може да ја испратите вашата цел во 1-7 работни дена откако ќе се плати 2. Ние сме бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Пошта,Ако сте треба други контактирате 3. Не можеме да accpet размена на лични податоци 4. Не можеме да ја испратите вашата нарачка, ако не напишете го телефонскиот број и пост код. Враќање&Наплата 1. Ние ќе рефундирање на или препратете ако производи имаат било продавачот проблем.(квалитет на штета,грешка големина или боја). 2. Ние не ќе се одговорни за купувачот причина.(ред лични информации,даноци,лично им се допаѓаат). 3. Ние accpet reture пакетот поради купувачот причина,но купувачот треба го плати превозот надомест. во рок од 7 дена откако сте го добиле. Повратни информации 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите 5 ѕвезди postive повратни информации 2. Ако не се задоволни нашите производи,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и повратни информации,ние guarrantee 100 % slove било проблем за вас

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
AREALNA
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови
Половината Тип:
Висок
Одговара Тип:
Редовни
Затворање Тип:
Патент Летаат
Панталона Стил:
Harem Панталони
Материјал Состав:
Памук,Polyster
Број На Модел На:
шорцеви жени
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Должина на Панталони:
Шорцеви
Женски панталони тип:
широк нога панталони
Половината Висина:
Висок Половината
Боја Класификација:
Бело светло сива боја црна
Големина:
S M L XL
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат