.

.

New
2018 Лето Девојки Сонцето Капи Мода Децата Плажа Капи Деца Flodable Капи со Широк Birm Анти-ув Капи Отворено Цртан филм Sunhats

2018 Лето Девојки Сонцето Капи Мода Децата Плажа Капи Деца Flodable Капи со Широк Birm Анти-ув Капи Отворено

DEN 306.00
DEN 364.32

Количина на стоки
Достапно

Лето деца на сонцето шапка по виси завеса windproof рибар шапка Спецификации : Една Големина (Шапка околу околу 54cm ,прилагодливи / за 1-8 години бебе) - годишна Возраст е за повикување само, ве молиме обратете се до капа обемот Боја : Мулти (ве молиме погледнете го инвентар табела) Забелешка :
Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на сликата, ви благодариме!
Почитувани купувачи, ние ќе брод колку што е можно поскоро . Ајде да видиме нашите други пролет лето шапка во нашата продавница! Ви благодариме за доаѓање!
Топло Совети : боја на вистинскиот објект може да биде малку поинаков од горната слика, бидејќи на различни компјутер на екранот боите се различни. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе процес што е можно поскоро. Ви благодариме за разбирањето! Имаме големо цена за големо количество.

Карактеристики на стоката

Големина:
1-8years
Тип На Објект:
Сонцето Капи
Бренд Име:
smallearth
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер,Памук
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
xh0356
боја:
како се покаже слика
Применливи пол:
бебе момчиња девојчиња
Стил:
цртан филм,симпатична
Погоден Сезона:
пролет, лето,есен
Големина:
шапка турнеја за 54cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат