.

.

New
2018 3D Метал Нано Загатка Niuboter 17 Авион се Соберат Модел Колекции D12202 DIY 3Д Ласерски Сече Сложувалка Играчка

2018 3D Метал Нано Загатка Niuboter 17 Авион се Соберат Модел Колекции D12202 DIY 3Д Ласерски Сече Сложувалка

DEN 615.00
DEN 647.52

Количина на стоки
Достапно

Спецификации : Тема : 3Д Авион Загатка Име : Niuboter 17 Авион 3 D Метал Комплет Модел : D12202 Материјал : Сребрен Финиш Модел Големина : 11.3 x 9.9 x 4.8 CM Боја : Сребро Метален лист димензии : 22 х 11 СМ Количеството на Листови : 1 buc Возраст : 14+ Степен на тежина : 2 / 5 Ѕвезди Пакување : Пластична Кутија Кутија големина : 22.5 x 13.5 x 1.4 CM Функција : Оригиналниот дизајн,Без лепак потребно. Состојба : 100% сосема нов и добар квалитет. Неверојатни детали и прекрасен DIY искуство. Чекор по чекор сликата рачно,исток да се следат. Answer : ___________________________ Note :
Мали делови треба да се чуваат подалеку од деца под 3 години.Бидете внимателни на остри делови!
Пакет Се Вклучени :
1 x Niuboter 17 Авион 3 D DIY Метал Загатка Играчка 1 x англиски/Кинески Упатството за

Карактеристики на стоката

боја:
Сребро.
Бренд Име:
crazytoyscouk
Скала:
1
Возраст Опсег:
> 14 години
Тип:
3D Ласерски Сече Модели Метал Мозаик
Пол:
Унисекс
Тема:
Возило
Број На Модел На:
Niuboter 17 Авион Мозаик
Материјал:
Метал
Возило:
Авионите
Предупредување:
Мали делови треба да се чуваат подалеку од деца.
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат