.

.

New
HANRIVER Намалување на Притисок Болка Ублажување на Здравствена заштита половината поддршка појас Топла притискање технологија четири сезони топло заштитен појас

HANRIVER Намалување на Притисок Болка Ублажување на Здравствена заштита половината поддршка појас Топла притискање

DEN 1541.00
DEN 1675.20

Количина на стоки
Достапно

Ткаенини : високо еластична ткаенини Големина : M/L/XL/XXL Боја : Сива Тежина : 0.5 KG M : должина : 85 CM; Половината обемот : 70-85 СМ, L : должина : 95 CM; Половината обемот : 80-95 CM XL : должина : 105 CM; Половината обемот : 90-105 CM XXL : должина : 115 СМ; Половината обемот : 100-115 CM Применливи население : коска хиперплазија на простатата, lumbar мускулите вирус, lumbar disc herniation, диск дегенерација, дневна грижа.

Карактеристики на стоката

Големина:
Medium, Large, XL, XXL
Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Бренд Име:
HANRIVER
Материјал:
Композитен Материјал
Ефект:
Коска Нега
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат