.

.

New
Pugicorn Смешно Еднорог Боксер Фантазија Виножито tshirt жените 2018 лето нова бела секојдневен дише т кошула femme без лепак, t-shirt

Pugicorn Смешно Еднорог Боксер Фантазија Виножито tshirt жените 2018 лето нова бела секојдневен дише т кошула

DEN 336.00
DEN 671.04

Количина на стоки
Достапно


1. Нашите маици се Азиските големина .
Ве молиме погледнете го големината на табелата за да ја потврдите вашата големина . начинот на како да го изберат правото големина на екранот во подолу.
Секогаш можете да ме контактирате во било кое време. Причина за време разлика,ако не можам да ви одговори веднаш,јас ќе одговори на вашата порака, кога јас работам.
2. Производ параметри е Точно опишани.
3. Т-маици се Сублимација трансфер печатење,Без лепак покривање на т-маица, без пукнатини, отпорност на миење,не ќе падне
4.Прогласување вистински информации до царинските неисполнување на обврските на царинските без посебно барање.
Напомена : големина може да се 1~2cm се разликува поради прирачник за мерење. Мерење Во CM Рамо Градите Должина на Ракав S 36 80 56 13 M 37 84 58 13 L 38 88 60 13 XL 39 92 62 14 XXL 40 96 63 14

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
JollyPeach
Материјал:
Полиестер,Модални
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
Обичај
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
еластичен:
Со еластичен
Сезоната:
Сите сезоната
Печати:
Без лепак сублимација печатење
Стандард на големина:
Азија големина
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат