.

.

New
TRACYSWING Бренд Вистински ААА Циркони Микро Инлеи се Зголеми Златна Боја Прстен Партија За Жените Вљубените Подарок Ти-130577

TRACYSWING Бренд Вистински ААА Циркони Микро Инлеи се Зголеми Златна Боја Прстен Партија За Жените Вљубените

DEN 158.88

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Прстен Големина:
6, 7, 8
Бренд Име:
TRACYSWING
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Свадба
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
Th-130577
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Prong поставување
Површината Ширина:
8мм
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат