.

.

New
Beibehang Европски град град ѕид позадина сликарство обичај mural животната средина позадина de papel parede став quarto

Beibehang Европски град град ѕид позадина сликарство обичај mural животната средина позадина de papel parede

DEN 691.00
DEN 1440.00

Количина на стоки
Достапно

анти-габични Земе Очигледно : Тоа е еден вид на обичај mural позадина.

Карактеристики на стоката

Димензии:
1 M2
Функција:
Мувла-Доказ,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Анти-статички,Soundproof
Материјал:
Растенијата
Функција:
Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Mildew Отпорни,3D,Формалдехид-бесплатно
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
хаи
Шема:
Yes
Стил:
Европа
is_customized:
Yes
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
хаи:
15778714
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат