.

.

New
Далечинско вклучување 2 копчето 434mhz NE72 ID46 електронски чип за Citroen remtekey

Далечинско вклучување 2 копчето 434mhz NE72 ID46 електронски чип за Citroen remtekey

DEN 702.00
DEN 936.00

Количина на стоки
Достапно


Далечинско вклучување 2 копчето 434mhz NE72 ID46 електронски чип за Citroen ID46 електронски чип(чип-на коло) Работа на : за Citroen Фреквенција : 434mhz Профил : NE72 Имајте на ум : Вие треба да се намали на копчето ножот и програма за да одговара со вашиот автомобил во некој Овластен автомобилската locksmith продавница.Повеќето locksmiths сега обезбедуваат такви услуги, и наплаќаат многу помалку од дилерот.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот оригинален клуч изгледа токму иста со слика, ако не сте сигурни, ве молиме оставете порака или да ја испратите фотографија на вашиот клуч, ние ќе ви помогнат да comfirm.
Ако ви треба нешто или имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте ме!

Карактеристики на стоката

Материјал Тип:
pcb
Бренд Име:
remtekey
Прилагодување:
Yes
Другиот Дел Број:
NE72
Земја/Регион на Автомобил Производство:
CN
R/C Функција:
Со
Производителот Дел Број:
7946
Осветленост Дел Број:
NE72
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат