.

.

New
1 пар Игла Совет Сонда Тест Води Pin Топла Универзална Дигитални Multimeter Мулти Метар Тестер Води Истрагата Жица Пенкало Кабел 10A 1000V

1 пар Игла Совет Сонда Тест Води Pin Топла Универзална Дигитални Multimeter Мулти Метар Тестер Води Истрагата

DEN 169.00
DEN 331.20

Количина на стоки
Достапно

Игла Совет Сонда Тест Води Pin Топла Универзална Дигитални Multimeter Мулти Метар Тестер Води Истрагата Жица Пенкало Кабел 10 A 1000 V Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Црна, Црвена Материјал : Силикон Спецификации : Црвено : позитивна Црна : негативни Кабел Должина : 80см/34.3" Вкупна должина : 106cm/41.3" Професионални Тест Максимален Напон : 1000 V 10 A 1. Лесно може да се прочитаат : "+" & "-" знаци во близина на сонди 2. Со гумени обвиткан, тоа е удобно да се зафат 3. Универзална мулти-метар приклучокот, лесен за употреба 4. Тоа е една од корисни алатки кои ќе носи погодност за вашиот електронски работа Пакет се вклучуваат : 1 пар x Дигитален Мулти Метар Тест Води Истрагата Жица Пенкало Кабел

Карактеристики на стоката

DC Струја:
Тест Води Pin
DC Напон:
Тест Води Pin
Број На Модел На:
10A 1000V
Мерење Capacitance Опсег:
/
DIY Материјали:
Електрични
Дисплеј Тип:
Дигитален Дисплеј
Бренд Име:
chuilian
AC Струја:
Тест Води Pin
AC Напон:
Тест Води Pin
Температурата На Работа:
0 - 40 ℃
Мерење На Напон Спектар:
Тест Води Pin
Работен Режим:
Тест Води Pin
Мерење На Струја Опсег:
Тест Води Pin
Мерење Inductance Опсег:
/
Димензии:
Тест Води Pin
Мерење На Отпор Опсег:
Тест Води Pin
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат