.

.

New
ALSOTO Здолништа Женска Зимски и Летен Стил Midi Жените Здолниште Мода Женски Мини Здолниште Жените Облека Bottoms Vadim туту

ALSOTO Здолништа Женска Зимски и Летен Стил Midi Жените Здолниште Мода Женски Мини Здолниште Жените Облека

DEN 232.00
DEN 368.64

Количина на стоки
Достапно


Ова Здолниште Кое Право Големина
Забелешка : Поради прирачник за мерење, им овозможи на 1-2cm грешка
1cm=0.39 инчен
Големина на Половината Висина Должина Една Големина 62cm-72cm 120-152cm 36cm XL 66cm-84cm 153-172cm 40cm Забелешка : Поради прирачник за мерење, им овозможи на 1-2cm грешка
Мерења на табелата(ве Молиме овозможи ±3" како грешка опсег за прирачник мерка)
1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
2 : Внимание : ве Молиме овозможи 1-3 CM разлики поради прирачник за мерење.
3.Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см
4. модел фото за упатување ве молиме да се види вистинската боја на откажам облека фото ви благодариме
Ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристики на стоката

Големина:
XL, One Size
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
ALSOTO
Материјал:
Lanon,Spandex
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Силуета:
Бал
Број На Модел На:
654651
Стил:
Повик
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат