.

.

New
Возачот Страна Господар Прозорец Контролер Switch за ФОЛКСВАГЕН Tiguan Touran Passat B7 CC Golf MK6 1K4 959 Б 857

Возачот Страна Господар Прозорец Контролер Switch за ФОЛКСВАГЕН Tiguan Touran Passat B7 CC Golf MK6 1K4 959

DEN 449.00
DEN 576.00

Количина на стоки
Достапно


за "ФОЛКСВАГЕН" Touran Возачот Страна Господар Прозорец Контролер Switch за "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan Passat B7 CC Golf MK6 1 K4 959 Б 857

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
SHANGLAN
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Тип На Објект:
Прекинувачи
Име На Модел:
1K4 959 857B/1K4959857B/1K4959857
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
15cm
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Висина:
6cm
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Дијаметар:
6inch
Материјал Тип:
Пластични
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат