.

.

New
Креативни Цвет Режа Чешел Шема Ѕид Налепница за Девојки Спална соба Позадина Додатоци Винил Отстранлив Уметност Ѕид Налепници

Креативни Цвет Режа Чешел Шема Ѕид Налепница за Девојки Спална соба Позадина Додатоци Винил Отстранлив Уметност

DEN 40.00
DEN 57.12

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Големина:
M 30cm X 22cm, XL 58cm X 43cm, L 43cm X 32cm
Бренд Име:
Muyuchunhua
Стил:
Креативните
Класификација:
За Плочка,За Ѕид,Мебел Налепници,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
G18032048
Материјал:
Пластични
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Censor Кодот:
G180320
Сценарија:
почеток/дневната соба/спалната соба/детска соба
Стил:
Модерна
Винил Тип:
Отстранлив
Дома декорација:
пвц налепница
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат