.

.

New
Nillkin За Huawei Чест 7C Екран Заштитен Y9 2018 Филм За Huawei Чест 7C / Уживаат 8 / 8 Плус Јасно / Matte (Не Стакло)

Nillkin За Huawei Чест 7C Екран Заштитен Y9 2018 Филм За Huawei Чест 7C / Уживаат 8 / 8 Плус Јасно / Matte

DEN 287.04

Количина на стоки
Достапно

Ве молиме имајте во предвид : Huawei Чест 7 C,Y9 2018,Уживаат 8 ,Уживаат 8 Плус,Не постои разлика во изгледот и големината,го користите истиот производ.
Ве молиме да знаат пред да го купат.

Карактеристики на стоката

Материјал:
домашно милениче
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Мат,Ултра-тенки
Компатибилен Телефон Бренд:
Huawei
Пакет:
Yes
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
Yes
Бренд Име:
NILLKIN
Со Мало Пакет:
Yes
Материјал:
домашно милениче
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат