.

.

New
YAAMELI Мода Накит Сетови 925 Sterling Silver Swan Жените Ѓердан Earring се Поставува За Закажување Свадба Најдобар Подарок

YAAMELI Мода Накит Сетови 925 Sterling Silver Swan Жените Ѓердан Earring се Поставува За Закажување Свадба

DEN 245.00
DEN 360.00

Количина на стоки
Достапно


Материјал : Sterling Silver Кубни Циркони
Бои : Како Што Е Прикажано
Состојба : 100% Сосема Нов
Функција : Трендовски
Occastion : Свадба/Ангажирање/Партија
Големина : Како Што Е Прикажано

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Бренд Име:
YAAMELI
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
T17401
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан Обетки Сет
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат