.

.

New
mylb Пиратите од Карибите На Црниот Бисер Модел поставите Градежни Блокови Колекции Смешно Тули Едукативни Играчки За Подарок dropshipping

mylb Пиратите од Карибите На Црниот Бисер Модел поставите Градежни Блокови Колекции Смешно Тули Едукативни

DEN 1968.00
DEN 2810.40

Количина на стоки
Достапно


mylb Пиратите од Карибите На Црниот Бисер Модел поставите Градежни Блокови Колекции Смешно Тули Едукативни Играчки За Момчиња Подароци пад на превозот
стоковните материјал : ABS заштита на животната средина пластика, нетоксичен и безбеден
пакет : withou кутија,opp вреќа ,со инструкции

Карактеристики на стоката

Тип:
Блокови
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
далеку оган
Класификација:
Монтажа
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Бренд Име:
mylb
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Пад на превозот:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат