.

.

New
1 buc Двојна USB Порт 5V 2A Електрични Ѕид Адаптер за полнење на ЕУ Приклучок за Штекер Switch USB БРЗО ПОЛНЕЊЕ ИНТЕРФЕЈС Четири Бои се Опционални

1 buc Двојна USB Порт 5V 2A Електрични Ѕид Адаптер за полнење на ЕУ Приклучок за Штекер Switch USB БРЗО ПОЛНЕЊЕ

DEN 324.00
DEN 390.72

Количина на стоки
Достапно

Изглед боја : бело злато сребро шампањ Продажбата Спецификации : 1 buc Производ материјал : инженерство ABS пламен retardant USB спецификација : 5.0 V 2000m A Производ употреба : моќ приклучок и USB полнење интерфејс Тип на Производ : Електрични Приклучоци Производ нето тежина : 76-80g/1 buc Излезен напон : 250 V 16 A Апликации : Електрична Опрема, Залихи Електричниот Приклучок Додатоци 1 buc Двојна USB Порт 5 V 2 A Електрични Ѕид Адаптер за полнење на ЕУ Приклучок за Штекер Switch USB БРЗО ПОЛНЕЊЕ ИНТЕРФЕЈС Четири Бои се Опционални ПЛАЌАЊЕ : -Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : -со Кредитна Картичка, VISA, Банка за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму. -Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. ПРЕВОЗОТ : -ве Молиме да обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. (Ако сте од Русија, ве Молиме оставете ги вашите име и презиме. Тоа е многу важно) -Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по уплатата. -Превозот ќе биде низ целиот свет преку e Packet/Кина пост воздух mail/UPS/FEDEX/DHL/ЕМС. -Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест. -Ве молиме проверете предмети кога се доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш. Ние ќе се направи потврдување и испраќање сте нов. ГАРАНЦИЈА : -1 години производство гаранција ; Ние ќе ги нудиме на вашето слободно нови делови или додатоци со бесплатен превозот во текот на 3 месеци по купувањето. Ние ќе им понуди бесплатни нови делови или додатоци, но треба да се плати за некои превозот надомест ако повеќе од 3 месеци помалку од 1 година . -Неисправни проблем е да се поднесе во рок од 7 работни дена по производ е дадено; -Превозот на штета мора да се поднесе во рок од 5 работни дена по производ е доставен. -Ве молиме да ни покаже фотографија или видео ако се случува проблеми на производи. КОНТАКТ со НАС на : -Ако сакате да се одржи голема цел за промет на големо, ве молиме да бидат слободни да контакт. -Ако треба да нарачате повеќе објекти, сака да ги споделите со нас на прво место. Ние може да ви понуди некои попуст. ПОВРАТНИ информации : -Било повратни информации од вас ќе биде многу ценета. Ако сте задоволни со нашата служба или производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди. -Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе се вратам на вас порано.

Карактеристики на стоката

Номинална Напон:
110-250V
Приклучок Тип:
EU
Места Број:
Dual USB интерфејс
Примена:
Станбени / Општа Намена
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
KWSEUB
Број На Модел На:
usb приклучок
Заземјување:
Само Заземјување
Стандард:
5.0 V 2000mA
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Карактеристики:
Со USB Порти
Номинална Струја:
5.0 V 2000mA
изглед боја:
бело злато сребро шампањ
Продажбата Спецификации:
1 buc
Производ материјал:
Инженеринг ABS Пламен Retardant
USB Спецификација:
5.0 V 2000mA
Производот се користи:
моќ приклучок и полнење преку USB интерфејс
Тип На Производ:
Електрични Приклучоци
Апликации:
Електрична Опрема, Залихи Електричниот Приклучок Додатоци
производ нето тежина:
76-80g/1 buc
Излезниот Напон:
250V 16A
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат