.

.

New
Гроздобер Формално Човек се Облекуваат за Партијата Чевли Вистинска Кожа рачно изработени Oxfords Луксузен Бренд Мажите Булчински Свадба Обувки За Мажи JS97

Гроздобер Формално Човек се Облекуваат за Партијата Чевли Вистинска Кожа рачно изработени Oxfords Луксузен

DEN 4416.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
FEIDERUI
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Insole Материјал:
Полно Зрно Кожа
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Затворање Тип:
Чипка-Up
Чевли Тип:
Дерби Чевли
Број На Модел На:
JS97
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Outsole Материјал:
Гума
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат