.

.

New
COMAXSUN Велосипедизам Шорцеви 3D Гел Поместена Shockproof MTB Велосипед Шорцеви Патот Велосипед Шорцеви Отворено Спортски Ropa Ciclismo Тесни

COMAXSUN Велосипедизам Шорцеви 3D Гел Поместена Shockproof MTB Велосипед Шорцеви Патот Велосипед Шорцеви Отворено

DEN 576.00
DEN 959.52

Количина на стоки
Достапно


Детали За Производот
Материјал : Шорцеви : 80% Полиестер и 20% Spandex
Направени од високо квалитетен материјал,погоден за носене и удобно.
Coolmax влага технологија обезбедува максимална пренос и breathability.
3d-соочи се со мека,дише,wicking функција
Ја апсорбира влагата и анти UVB30 функција
Достапни во големина : S,M, L, XL, 2 XL,3xl(ве молиме изберете ја вашата големина, по наддавање). Пакетот вклучува : 1 x Велосипедизам Шорцеви И се протегала spandex материјал со брз сува функција.
3 D совршен фитинг дизајн.
Добро потење пропустливост овозможува удобно возење. Мазна крои Против пролизгување на нога ткаенината.
Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам плаќање,подобро и за вас и,тоа е лесно и бесплатно да ја користите.
Важно Известување
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!
International Shipping
• Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ве молиме да ги содржи следниве Информации со твоите плаќање
- Вашето Име И Презиме
- Вашата Целосна и Точна Адреса
- Телефонски Број (поштата бара клиент телефонски број за Меѓународни испорака)
• Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по исплата е расчисти на наша страна.Наредби од саботите, неделите или на празниците ќе процесот на наредниот работен ден, а ќе биде брод во рок од 24 часа.
• 15-30 работни дена бесплатен превозот од Кина пост воздух mail, 7 - 10 работни дена од Експрес испорака
Политика на враќање За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот. За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се врати предметот на сопствените трошоци. Купувачите треба да го плати превозот и ракувањето надоместокот што се рекламира во нашата листата за повторно испраќање на нов објект. За бесплатен превозот предмети, Продавачот ќе го наплати вистинските превозот тарифа за повторно испраќање. Стоката мора да се врати непроменети, без да носи или да се користат, и со неговите оригинални записи и пакување. Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен погоре. Ве молиме контактирајте со нас за детали прво пред вашата акција!

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Шорцеви
Спорт Тип:
Велосипедизам
Функција:
Анти-пот,Брз Сува,UV Заштита
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
CMSS01
Бренд Име:
comaxsun
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Пол:
Мажи
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат