.

.

New
ЏИЈА-GUI ЛУО Глазура Керамички Чај складирање кутија Запечатени контејнери преносни патување Чај Додатоци Кујна бар материјали за Складирање кутија

ЏИЈА-GUI ЛУО Глазура Керамички Чај складирање кутија Запечатени контејнери преносни патување Чај Додатоци Кујна

DEN 911.00
DEN 1248.00

Количина на стоки
Достапно

Име на производ : чај кутија Материјали : керамика Големина : 13 CM * 12 CM Користи : сушено овошје, чај, семиња, бонбони, кафе, грав, складирање

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
Џија-gui луо
Материјал:
Керамички
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат