.

.

New
Автомобил Пред Горниот+Долна Решетка Решетка Retrofit Намали За Nissan Murano 2014-16 (Одговара: Murano)

Автомобил Пред Горниот+Долна Решетка Решетка Retrofit Намали За Nissan Murano 2014-16 (Одговара: Murano)

DEN 3158.40

Количина на стоки
Достапно


Метал Автомобил Пред Горниот+Долна Решетка Решетка Retrofit Намали За Nissan Murano 2014-16 2 ПАРЧИЊА Опис на Производот Тип : За Nissan Murano 2014-2016 Бренд : KRZXN Друг Дел Број : За Nissan Murano 2014-2016 Поставеност на Возило : Пред завршна Површина : Пред Мрежа Замена Grilles Скара Материјал : Алуминиум Легура Боја : Сребро Земја/Регион на Производство : Кина ве Молиме имајте во предвид : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци. Ние САМО полнење цена И превозот на трошоците, со исклучок на какви било дополнителни давачки или даноци. Ако имате прашања во врска со царина, ве молиме контактирајте со вашиот локален обичај канцеларија пред да конкурираат. ве молиме не го прават цел ако не може да го прифати ова. Ако вашиот објект беше вратен поради царински прашања, ние само може да наплата за ОБЈЕКТОТ ДЕЛ, па ве молиме следете го вашиот парцела постојано, откако се добие царински проблем, ве молиме контактирајте со нив во времето за да се избегне враќање, или ние само може да наплата објект дел откако се врати. Превозот : Ние ја испорача стоката до остатокот на светот. Во зависност од вашите потреби,Ние ќе го користиме" Кина Пост Воздух Mail" ,"Кина Пост Воздух Колет", "ЕМС експрес" Или било која друга Курир . за купувачот за испорака на стоката.Ако производот повеќе од должината и тежината на поштата регулатива, ние ќе го користиме "Кина Пост Воздух Колет" или "ЕМС експрес". Или било кој други Курир

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Дербито Скари
Nissan Модел:
Murano
Објектот Ширина:
40cm
Специјални Функции:
убава
Материјал Тип:
Метал
Објектот Тежина:
1.25kg
Бренд Име:
KRZXN
Објектот Висина:
8cm
Murano-Година:
2014,2015,2016
Модел Година:
2014-16
Име На Модел:
Nissan Murano
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
75cm
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат