.

.

New
BOOMBLOCK 2 парчиња Автомобил Гума Запре Лизгачки Гума За Опел Astra H G J Volvo S60 V70 XC90 Citroen C5 C3 C4 Субару Шумите Додатоци

BOOMBLOCK 2 парчиња Автомобил Гума Запре Лизгачки Гума За Опел Astra H G J Volvo S60 V70 XC90 Citroen C5 C3

DEN 814.00
DEN 1017.60

Количина на стоки
Достапно


Детали за производот : Име на Производ : Автомобил Престане да се Лизга Контрола Материјал : висок квалитет со голема сила гума спецификација на Производот : должина 155 * 100 * 90mm висок и широк Производ фотографии :

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
BOOMBLOCK
Налепница Сместување:
Гуми & Rim
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
A-CLZHQ-001
Објектот Должина:
15.5cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
9cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал Тип:
Гума
is_customized:
Yes
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Вид На Налепница:
Гуми & Rim
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат