.

.

New
2018 Етничка Стил Нови Вистинска кожа пролет рамно стапало жените чевли рачно изработени националните рамни чевли удобни мека еден чевли

2018 Етничка Стил Нови Вистинска кожа пролет рамно стапало жените чевли рачно изработени националните рамни

DEN 1564.80

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Insole Материјал:
Латекс
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Бренд Име:
RUSHIMAN
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
988
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Станови Тип:
Основни
Моден Елемент:
Шиење
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Outsole Материјал:
Гума
Кожа Стил:
Мека Кожа
Вулканизирана Чевли:
No
Чевли Ширина:
Медиум(B M)
Платформа Висина:
0-3cm
Со Платформи:
Yes
Декорација:
Обична
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат