.

.

New
14 компјутери/set efix IP BGA Матрицата Лемење Маска Мастило Алатка за Полнење за Фикс Поправка iPhone, iPad NAND Флеш Моќ Допир IC Чип

14 компјутери/set efix IP BGA Матрицата Лемење Маска Мастило Алатка за Полнење за Фикс Поправка iPhone, iPad

DEN 767.00
DEN 815.52

Количина на стоки
Достапно

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Мора да се исчисти пред да треба да се исчисти локација на потребата за поправка на локацијата на чип или матичната плоча делови, исчисти по употреба на воздушен пиштол сушење, сува состојба, треба да поправка на чип или плоча Diaoqi позиција со скалпел паралелно обложени со точниот износ на одржување Лекување зелена нафта, се обрне внимание на зелена нафта колку што е можно рамномерно обложени, потенки подобро обложување, ги собере колку што е можно да не може да има меурчиња, и тогаш зелена нафта мрежа во близина на подлога, зелена нафта на чип подлога или матичната плоча на подлога позиција. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1.
Метод на работа :
1. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ние само брод да се потврди цел адреси.efix IP BGA stencils *14
1. Според дебелината на примена на зелена нафта, преку виолетова светлина 5 до 20 секунди, за да ја стартувате ултравиолетова светлина во најкус можен рок да се носат зелени мастило на црна подлога, црна подлога дел од улогата на лекување, но Чип или матичната плоча надвор од зелена нафта мрежа може да биде дел од транспарентен лекување, полека се откине зелена нафта мрежа, со одржување на луѓето мие чинијата за сервирање вода или алкохол за чистење на дел од подлога, а потоа продолжи да се користи зацврсти цврсти, двете чип или матичната плоча се Разредува брз лек
пакет листата :
1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.

Карактеристики на стоката

Број На Модел На:
NA
Бренд Име:
Eakins
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат