.

.

New
2018 Мода Големо Дрво Обетки Жените Гроздобер Злато Печатење со Дрвени Накит Бохемски Изјава Обетки за Жените Круг Обетки

2018 Мода Големо Дрво Обетки Жените Гроздобер Злато Печатење со Дрвени Накит Бохемски Изјава Обетки за Жените

DEN 47.00
DEN 71.52

Количина на стоки
Достапно

2018 Мода Големо Дрво Обетки Жените Гроздобер Злато Печатење со Дрвени Накит Бохемски Изјава Обетки за Жените Круг Обетки 1, 100 % како слики со висок квалитет, доведе & никел бесплатно! 2, Сите предмети во парк,1-3 дневна брзо бесплатен превозот, $200.0 или повеќе од слободни Fed Ex! 3, Обичај & трговија на големо е добредојден, големи поповолни! ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања! 4, Проверка на квалитетот, еден по еден пред превозот, Добар пакување! За Производи. 1, може да се љубезно ве молиме да проверите на нашата слики за стилови, бои и детали, било какви прашања & барања, ве молиме слободно контактирајте со нас, во oder да можеме да подобра услуга вас, ви благодариме! : ) 2, Ние бидете сигурни дека квалитетот на секој накит што ние испрати, и ќе рефундирање без причина откако ќе не сакал тоа, но ќе треба да се врати оригиналната и плати за овие превозот во Кина, однапред ви благодариме! : ) 3, Секоја недела, ние ќе ги испрати нашите нови стилови и топла продажба на вас ако не ви се на ум : ) За Превозот 1. Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/UPS-от или Хонгконг Пост/Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена. 2. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција. 3. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност. Политика На Враќање 1.Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. 2.Ние да се потрудиме да сервер нашите секој клиент најдобро што можеме. 3.Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив,за било која причина.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 4.Ние offter целосна наплата ако не сте го примиле пакетот во 35 дена. Повратни информации 1. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние ќе го задржи ви даваат одлична услуга тука. 2. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе услугата ќе додека сте задоволни. Често Поставуваните прашања П. Ако не сум ја прими стоката,она што можам да направам? А Ако не сте ја прими стоката во 35 дена,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им понуди целосна наплата за вас,и ве молиме да не оставите лош повратни информации.Како што знаете, пост е надвор од нашата контрола.Pls се разбере. П. не Прави никаква гаранција за накит? А Да,ако има било какви проблеми со квалитетот за накит,pls контактирајте со нас во 7 дена по приемот на стоката и да се обезбеди дефект фотографии за нашите потврдите.Pls не се загрижени,ние ќе понуди целосна наплата или resed да ви еднаш потврди со нас. П. Ако сакам да купам повеќе,дали има некој попуст на располагање? А Да,поголем цел,повеќе попуст .Pls контактирајте со нас преку е-маил или trademanager пред место голема цел.Ние ќе ви обезбедиме нашата најдобра цена за вас.

Карактеристики на стоката

Главниот Камен Боја:
Многоцветни
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Материјал:
Дрво
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
ZWPON
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
E3515
превозот:
Бесплатен превозот од CPAM
време на испорака:
Нормално 3-50 Работни Дена
боја:
како слики
Повод:
Партија, Свадба, Секојдневниот Живот, Роденденски Подарок
Тежина:
9g
Подготви време:
1-2 дена
Место на Потекло:
жеџијанг во кина
Min/Микс:
$10
позлата:
Сребро позлата
Големина:
2.35 inch
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат