.

.

New
НОВИ оригинални NL10276BC13-01 6.5 инчен LCD панел Индустрија LCD екран поддршка 1024*768

НОВИ оригинални NL10276BC13-01 6.5 инчен LCD панел Индустрија LCD екран поддршка 1024*768

DEN 20640.00

Количина на стоки
Достапно


Краток опис на LCD панелот
Панел модул
NL10276 BC13-01
Панел големина
6.5 инчи
Резолуција
1024(RGB)*768(XGA)
Размерот
500 : 1typ
Површина
Активната Површина
132.096*99.072 mm(H*V)
Рамки Област
135.9*102.8 mm(H*V)
Преглед Димензија
153*118mm(H*V)
Преглед Длабочина
6/19 на (Typ.)ms
Екранот модул
Осветленоста
500cd/m 2 (Typ.)
Сооднос На Контрастот
Дисплеј Во Боја
Полна боја()
Избор На Бои
Време На Одговор
Агол На Гледање
80/80/80/60 на (Typ.)(CR > 10)(L/R/U/D)
Вертикална Фреквенција
60 Hz
Тип На Светилка
WLED
Светилка Возачот Одбор
Сигнал Категорија
Сигнал Стакло
Pin Конфигурација
Влезен Напон За Panel
8.0 V (Typ.)
Текст Тековната За Panel
160/210m A(Typ./Макс.)
Панел Моќност Consumpation
Интерфејс Тип
Конектор
Интерфејс Бренд
Интерфејс Модул
Интерфејс Pin Теренот
Интерфејс Иглички
Износ По Кутија
Кутија Големина
Кутија Бруто Тежина
Пакување & Испорака
1. За Пакување
2 . За превозот
Ние ќе испрати стоката, како е можно поскоро . Обично води време треба да биде во рок од три дена ако вашата нарачка не е посебен .
На DHL/UPS/Федекс/4xp : 2-7 дена
Б Сингапур EMS /Кина ЕМС : 15-45 дена
C Сингапур пост воздух пост : 20-60 дена
Ако вашата земја треба преку други превоз за испраќање на стоката, ве Молиме контактирајте со нас за да ви помогнат да се реши транспорт проблем.
Компанијата Информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. За квалитетот
Сите наши производ ќе биде тестирање пред превозот . Така ќе може да се увери во квалитетот на нашите производи .
Сепак, Ако најде било каков проблем, откако доби на стоки на , ве Молиме слободно контактирајте со нашите saleman .
Ние ќе бидеме подготвени да се справи со вашиот проблем во прв пат .
3. За гаранција и да се Врати
Ние ќе им даде на нашите клиенти најдобра по продажба на услуги , Па ние ќе ви ги понудиме една година гаранција за повеќето од нашите производи и професионална техничка поддршка .
Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви проблеми и ние ќе направиме се што е во моја моќ да го поправи тоа. Тука е и нашиот погрешно & незадоволни стока политика.
1. Ние прифаќаме враќа за замена или рефундирање во рок од 5 дена по приемот на item(s). Предмети МОРА да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат или да се измени.
2. Ние не ги обесштетува се врати превозот надомест. Реконструкцијата ќе биде на оригиналната цена, и ќе биде донесена во рок од 7 работни дена по приемот на враќање.
4.За Маса цел
Ако сте заинтересирани во нашите производи и сакате да купите голем број од нас . Pleaes слободно контактирајте ја нашата saleman да се добие подобра цена .
Ние ќе им даде на сите клиент најдобра цена и услуга !!!
Ви благодариме за вашата поддршка и надевајќи се дека ќе уживате во вашата шопинг во нашата продавница !
Ако имате било какви прашања ,молам контактирајте ме,мојот skype е elice.yu

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
dower мене
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Конзола За Игри
is_customized:
yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат