.

.

New
(20piece) Нов 4415 AO4415 AON4415 соп-8 Чипсет

(20piece) Нов 4415 AO4415 AON4415 соп-8 Чипсет

DEN 311.52

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Број На Модел На:
AO4415
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Пакет:
соп-8
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат