.

.

New
Родени 2018 Ново Бебе Девојка се Облекуваат 0-3Years Бебе Девојки Роденден Фустани Vestido цвет роденден принцезата се облекуваат

Родени 2018 Ново Бебе Девојка се Облекуваат 0-3Years Бебе Девојки Роденден Фустани Vestido цвет роденден принцезата

DEN 449.00
DEN 528.00

Количина на стоки
Достапно


Производи
Родени 2018 Ново Бебе Девојка се Облекуваат 0-3 Years Бебе Девојки Роденден Фустани Vestido цвет роденден принцезата се облекуваат
MOQ
1pcs , Примерок цел поддржани.pls.контактирајте со нас или ни остави messege пред ставање ред
Димензии
70 (3-6 M) 80 (9-12М) 90(18 МИЛИОНИ-3 T) (за околу 0-3 T)
( Можете да изберете големината она што го сакате)
Материјал
(35% Памук +65% Полиестер)
Боја
85-98% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светла
Превозот
EMS, UPS-от, DHL, Кина, воздухот пост, Кина пост воздух mail исто така поддржана од Русија,Турција,Бразил.ект
Забелешка
големина
врвот( Единица : cm)
Податоците се за повикување само, 2-3 cm за грешка при мерење спектар големина . Биста должина Половината возраст 70 50 45 48 0-6 M 80 54 50 52 9-12 M 90 56 55 54 18-3 T / / / / / / / / / /
/
/
/
/
/

Карактеристики на стоката

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 3T
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Бебе Девојки
Декорација:
Лак
фустан стил:
Принцеза Се Облекуваат
Силуета:
Бал
Стил:
Европски и Американски Стил
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
SAMGAMI БЕБЕ
Материјал:
Сатен,Полиестер,Памук
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал Состав:
Mesh
Број На Модел На:
Се облекуваат
Јака:
Круг јака
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат